Гараж Металевий Збірній / Звареній з фарбування / грунтовка и Без

Гараж Металевий Збірній / Звареній з фарбування / грунтовка и Без

Гараж Металевий Збірній / Звареній з фарбування / грунтовка и Без ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
45 555 ₴
Кривий Ріг
Наявність уточнюйте

Опис

ЗамовившиТовариПослуги в нашій Компанії, ВиОтримайтеЩиреСтавлення, ОптимальніЦіни $ і Якіснонадані Роботи Будь-якоїскладності. Місія нашоїКомпаніїПоліпшити Якість ЖиттяКожногоклієнта звернувся доНам в Компанію міста КривогоРогу

☎(098)013-90-49SergeiVasilyevichViberWhatsApp/Telegram

#Гараж #Металевий #Збірній #Зварений з #Фарбуванням #Грунтовкою і Без

металевий гараж кривий ріг

Пропонуємо Виконуємо Будь які Вас цікавить Комплекс Робіт Послуг Щодо Гаража. Будівництво Ремонт Покрівля Утеплити Двері Вікна Ворота Стіни Фундамент Вентиляція Електрика Збільшити Підняти Розширити і не Тільки в місті Кривий Ріг Недорого Частково і Під Ключ ...

кривий ріг металевий гараж

Власники будь-яких транспортних засобів потребують захисту його від впливу зовнішніх кліматичних факторів або крадіжки. Одним з варіантів розв'язання проблеми є використання гаража. Ці конструкції дозволяють не тільки обмежити вплив на авто, а й комфортно проводити ремонтні операції. Сьогодні особливої популярності Кривий Ріг набувають металеві гаражі, так як вони відрізняються компактністю і швидкістю монтажу.

гараж із металу кривий ріг

Особливості:

Металевий гараж являє собою металоконструкцію, здатну протистояти зовнішнім фізичним і кліматичних навантажень.

Виготовляють ці конструкції із застосуванням декількох видів матеріалів:

кривий ріг гараж із металу

1- Залізні листи. Вони застосовуються для обшивки каркаса і створення міцної системи. Оптимальним варіантом будуть товсті сталеві полотна, здатні витримувати високі фізичні навантаження. Але сьогодні можна зустріти гаражі, які обшиваються товстими профільними листами. Така споруда не завжди є надійним, хоча несучі здібності гаража від цього не стають гіршими.
2- Металевий профіль. Виготовляють його в більшості випадків з куточків, профільних і круглих труб. Разом вони утворюють монолітну систему, здатну витримувати різні навантаження.

гараж металевий кривий ріг

Установка металевого гаража може здійснюватися як на спеціально підготовлений фундамент, так і на вирівняний грунт. Вироби з металу по міцності практично нічим не відрізняються від цегельних споруд.
Плюси і мінуси

Багато автовласників віддають перевагу металевим гаражів. Обумовлено це кількома перевагами цих металоконструкцій:

1- Стійкість до займання. Метал взагалі не горить і не підтримує горіння, що робить його повністю безпечним при виникненні пожеж.

2- Висока міцність. Конструкції з товстого і якісного металу складно зламати. Але дані показники дещо гірше, ніж у монолітних цегляних споруд.

3- Відносно невисока вартість. Ціна гаража залежить тільки від способу його виготовлення і якості металу. У більшості випадків дані показники набагато нижче, ніж у класичних монолітних будівель з цегли або газоблоків.
4- Металева конструкція юридично не вважається монолітним будовою. Тому ці споруди спокійно можна зводити без наявності спеціалізованої документації.

5- Швидкість і простота монтажу. Сконструювати подібна будівля можна навіть без наявності певного досвіду. Сьогодні на ринку представлено кілька різновидів збірних металевих гаражів. Їх потрібно тільки правильно зібрати, з'єднавши всі елементи відповідно до інструкції виробника.

6- Відносно невелика вага. При необхідності будівля з металоконструкції можна зрушити, що неможливо для монолітних споруд.

теги: металевий гараж, гараж із металу, гараж металевий

Колективкомпанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" прагнедіяти, як Ідеально Налагоджений механізм, де Кожен Чітко розуміє і Точно Виконує свої завдання, забезпечуючи загальний Бездоганний Результат! Компанія"Тепло та Затишок у Вашому Домі" пропонує Вам свої ПрофесійніПослуги/Роботи/Товари/Прилади/Матеріали, Доброзичливий колективнашоїкомпанії, Чекає саме Вашого Дзвінка!

☎ (098) 013-90-49Sergei Vasilyevich ViberWhatsApp/Telegram

Характеристики

Материал
алюминий, бронза, дюралюминий, железо, золото, латунь, медь, металочерепица, нержавеющая сталь, олово, платина, поликарбонат, серебро, сталь, титан, чугун, прочие сплавы
Вид услуги
изготовление, монтаж, ремонт, тех. обслуживание
Способ доставки
курьерская служба, почта, самовывоз, транспортная компания, транспортом изготовителя / продавца
Виды изделий и конструкций
вышки, башни, опоры ЛЭП, мачты, детские площадки, емкости, резервуары, каркасы, лёгкие металлоконструкции, здания, лестницы, металлоконструкции для храмов, мосты, мусорные контейнеры, урны, нестандартные металлоизделия, ограждающие элементы, печи, котлы,
Типы изделий и конструкций
технологические, строительные, бытовые, специальные, модульные