Послуги Пітбуль Кобель +Інструктор по В'язки Допомога
Послуги Пітбуль Кобель +Інструктор по В'язки Допомога ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
Кривий Ріг

Послуги Пітбуль Кобель +Інструктор по В'язки Допомога

У вибране
Замовити дзвінок
1 234 /кв.фут
Контактна інформація
Телефони
(098) 013-90... показати
Skype
Адреса
50002, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, Лермонтова 22А, (Лермонтова 22А) на мапі
Філії
Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обл.
Криворожстали 12 (Криворожстали 12)
(096) 751-89... показати

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

"Документів Паспорт, Родової, Клейма, Немає в Клубах не Перебуває"

Розведення породистих #Пітбультер'єрів Кривий Ріг - просте заняття тільки на перший, дилетантський погляд. Власникам Пітбуля кобеля і суки необхідно виконати масу роботи для того, щоб отримати якісних цуценят від своїх собак.


Необхідно правильно виростити своїх вихованців, підготувати їх до участі в різних виставках, успішно виставити їх там, грамотно підібрати пару, забезпечити вагітної сукі всі умови для виношування здорового потомства, бути готовим допомогти собаці при пологах і потім знову займатися правильним вирощуванням отриманих цуценят пітбуля.

питбуль кривой рог

У цьому списку навмисно упущений один важливий момент - в'язка собак. Більшість собаківників вважає, що це - дрібниця, на яку не варто звертати увагу. Мовляв, тварини «розумніші за нас з вами», і самі розберуться. Звичайно, розберуться, інакше б вони як вид просто не вижили.

кривой рог кабель питбуля

Але в природі, в природному середовищі процеси розмноження контролюються тільки інстинктами. І сука може пов'язати з псом, який просто виявився сильнішим, спритнішим і привабливіше в очах своєї дами (у собак, як і у людей, можуть бути свої симпатії). Вам же, як власнику Гідної Піта, потрібно, щоб ваш вихованець став парою не якийсь будь-якого собаки, а цілком конкретної - тієї, яка найкращим чином підходить вашому улюбленцю.

кабель питбуля кривой рог

Іноді для того щоб в'язка відбулася, власникам собак (зазвичай суки) доводиться долати не одну сотню кілометрів і навіть кордону інших держав.

питбуль кривой рог

Чи готові Ви прокататися просто так, щоб спостерігати за тим, що у Вашої собаки «нічого не вийшло»?

кривой рог кабель питбуля

Добродушна сука може стати агресивною і взагалі перестати підпускати до себе пса, а пес може виявитися занадто важким або втратити інтерес до суки. Деякі особливості існують і при в'язанні занадто великих, гігантських, або, навпаки, дрібних, карликових порід собак.

вязка питбуля кривой рог

Труднощі частіше виникають у недосвідчених собак, особливо у псів. Щоб не втрачати даремно час і гроші на непотрібні переїзди, а головне, можливість для Вязки Стафф Пітбуль Буль - період, коли сука найбільш готова до спаровування, не такий великий, і швидко підібрати іншого виробника вам навряд чи вдасться - рекомендуємо користуватися нашими послугами Професіоналів - інструкторів по В'язання собак.

кривой рог вязка питбуля

Вибираючи нас Кривий Ріг, грамотно зведемо всі ризики, пов'язані з в'язкою, до мінімуму. Бажано звертатися за допомогою заздалегідь, адже завдання - не тільки забезпечити сам процес, активно допомагаючи вихованцям, а й проконсультувати вас як власників з приводу правильної підготовки собаки до в'язки. Йдеться про спеціальний режим харчування, фізичної активності, необхідних аналізів.

помощь в вязке пита кривой рог

Вартість послуг інструкторів по в'язанню зазвичай невелика. У будь-якому випадку, ці витрати набагато менше марно витрачених коштів в разі, якщо у собак нічого не вийде без стороннього втручання.

кривой рог помощь в вязке пита

теги: питбуль, кабель питбуля, вязка питбуля, помощь в вязке пита

помощь в вязке пита цена

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Вид питомника
питомник собак
Послуги
продажа животных, вязка, помощь при вязках, передержка, консультации, кураторство

Подібні послуги