+380 (98) 01... показати
Послуги пітбуль Кобель + Інструктор по в'язки Допомога
Послуги пітбуль Кобель + Інструктор по в'язки Допомога ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
Кривий Ріг

Послуги пітбуль Кобель + Інструктор по в'язки Допомога

У вибране
Замовити дзвінок
1 234 ₴/кв.фут
Контактна інформація
Телефони
+380 (98) 01... показати
Telegram
Skype
Адреса
50000, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, вулиця Дніпропетровське шосе, 8, 33, (Лермонтова 22А) на мапі
Філії
Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обл.
Криворожстали 12 (Криворожстали 12)
+380 (96) 75... показати

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

"Документів Паспорт, Родової, Клейма, Немає в Клубах не Перебуває"

Розведення породистих #Пітбультер'єрів Кривий Ріг - просте заняття тільки на перший, дилетантський погляд. Власникам Пітбуля кобеля і суки необхідно виконати масу роботи для того, щоб отримати якісних цуценят від своїх собак.


Необхідно правильно виростити своїх вихованців, підготувати їх до участі в різних виставках, успішно виставити їх там, грамотно підібрати пару, забезпечити вагітної сукі всі умови для виношування здорового потомства, бути готовим допомогти собаці при пологах і потім знову займатися правильним вирощуванням отриманих цуценят пітбуля.

питбуль кривой рог

У цьому списку навмисно упущений один важливий момент - в'язка собак. Більшість собаківників вважає, що це - дрібниця, на яку не варто звертати увагу. Мовляв, тварини «розумніші за нас з вами», і самі розберуться. Звичайно, розберуться, інакше б вони як вид просто не вижили.

кривой рог кабель питбуля

Але в природі, в природному середовищі процеси розмноження контролюються тільки інстинктами. І сука може пов'язати з псом, який просто виявився сильнішим, спритнішим і привабливіше в очах своєї дами (у собак, як і у людей, можуть бути свої симпатії). Вам же, як власнику Гідної Піта, потрібно, щоб ваш вихованець став парою не якийсь будь-якого собаки, а цілком конкретної - тієї, яка найкращим чином підходить вашому улюбленцю.

кабель питбуля кривой рог

Іноді для того щоб в'язка відбулася, власникам собак (зазвичай суки) доводиться долати не одну сотню кілометрів і навіть кордону інших держав.

питбуль кривой рог

Чи готові Ви прокататися просто так, щоб спостерігати за тим, що у Вашої собаки «нічого не вийшло»?

кривой рог кабель питбуля

Добродушна сука може стати агресивною і взагалі перестати підпускати до себе пса, а пес може виявитися занадто важким або втратити інтерес до суки. Деякі особливості існують і при в'язанні занадто великих, гігантських, або, навпаки, дрібних, карликових порід собак.

вязка питбуля кривой рог

Труднощі частіше виникають у недосвідчених собак, особливо у псів. Щоб не втрачати даремно час і гроші на непотрібні переїзди, а головне, можливість для Вязки Стафф Пітбуль Буль - період, коли сука найбільш готова до спаровування, не такий великий, і швидко підібрати іншого виробника вам навряд чи вдасться - рекомендуємо користуватися нашими послугами Професіоналів - інструкторів по В'язання собак.

кривой рог вязка питбуля

Вибираючи нас Кривий Ріг, грамотно зведемо всі ризики, пов'язані з в'язкою, до мінімуму. Бажано звертатися за допомогою заздалегідь, адже завдання - не тільки забезпечити сам процес, активно допомагаючи вихованцям, а й проконсультувати вас як власників з приводу правильної підготовки собаки до в'язки. Йдеться про спеціальний режим харчування, фізичної активності, необхідних аналізів.

помощь в вязке пита кривой рог

Вартість послуг інструкторів по в'язанню зазвичай невелика. У будь-якому випадку, ці витрати набагато менше марно витрачених коштів в разі, якщо у собак нічого не вийде без стороннього втручання.

кривой рог помощь в вязке пита

теги: питбуль, кабель питбуля, вязка питбуля, помощь в вязке пита

помощь в вязке пита цена

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Вид розплідника
розплідник собак
Послуги
продаж тварин, в'язка, допомога при в'язках, перетримка, консультації, кураторство

Подібні послуги