Будівництво КОМЕРЦІЙНИХ ОБ'ЄКТІВ Модульні Швидке

Будівництво КОМЕРЦІЙНИХ ОБ'ЄКТІВ Модульні Швидке

Будівництво КОМЕРЦІЙНИХ ОБ'ЄКТІВ Модульні Швидке ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
55 555 ₴/посівна один
Кривий Ріг

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

#Будівництво #Комерційних #Об'єктів #Модульне #Швидке

#МАФ - це мала архітектурна форма. Такі будови відрізняються невеликим розміром, а також мають допоміжне, декоративне, торгове або інше призначення. Найчастіше це ларьки, кіоски або швидкобудуюємі комплекси. Зазвичай виготовлення МАФ направлено на розвиток інфраструктури і поліпшення естетичної привабливості громадського місця. Їх дизайн повинен органічно доповнювати екстер'єр поруч розташованих будинків. Тому створення таких конструкцій слід довіряти професіоналам. Працюємо по всій Україні, місто Кривий Ріг.

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Будівництво МАФ - один з основних напрямків роботи компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі". Ми не просто виконуємо технічні процеси, а й беремо на себе складання проекту і виробництво конструктивних елементів. Надійність наших рішень підтверджена тривалою гарантією. Хочете оформити створення МАФів? Звертайтеся! Ми виконуємо повний комплекс робіт по доступній ціні, в найкоротші терміни і з монтажем по всій Україні, включно з містом Кривий Ріг. З "Тепло та Затишок у Вашому Домі" ви отримуєте гарну якість і відповідність вимогам чинного законодавства.

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Що таке МАФ, ларьок, кіоск, зупинний комплекс?

Мала архітектурна форма - це загальне поняття, яке вказується при оформленні дозвільної документації. Це можуть бути і металоконструкції різної складності. Але при замовленні варто уточнити мету споруди. У цьому допоможуть такі терміни:

 1. Кіоск. Це невелике (5-20 кв. М), незалежно стоїть приміщення, яке використовується для дрібнороздрібної торгівлі або надання послуг. Спілкування продавця або співробітника організації з покупцями здійснюється через спеціальне віконце.
 2. Павільйон. Це модульні будівлі з окремим входом для відвідувачів. Реалізація товарів і оформлення замовлень виконуються всередині. Сюди споживачі заходять через двері. Його площа становить до 60 кв. м.
 3. Зупинний комплекс. Це точка, прилегла до зупинки громадського транспорту. Основною відмінністю такого комплексу є наявність критого навісу. Тут перехожі очікують прибуття транспорту.

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Сьогодні такі мобільні будівлі позначаються як тимчасові споруди. Найчастіше вони зводяться за сучасними технологіями, що не припускає укладання фундаменту. Після закінчення договору оренди, такі будівлі легко перевезти на іншу локацію. Але варто пам'ятати, що згідно з діючими нормами, їх розмір не повинен перевищувати 30 м2 по зовнішньому периметру. Внутрішня площа не враховується.

Переваги вибору споруди МАФ для бізнесу

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Сучасні економічні реалії не дуже комфортні для успішного ведення підприємницької діяльності. Вартість оренди завищена, комунальні платежі вимагають колосальних щомісячних інвестицій. Але при зведенні кіосків і павільйонів ситуація кардинально змінюється. Адже ларьки і торгові ряди не вимагають зайвих поточних витрат. Придбати їх варто в компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі".

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Звертаючись до нас, ви оціните переваги будівництва МАФ:

 • оперативне виготовлення - бажаний результат в стислі терміни забезпечений;
 • установка в будь-якому місці - складності рельєфу не мають значення;
 • низька ціна - зниження витрат гарантовано;
 • раціональність - ніяких супутніх витрат;
 • мобільність - при необхідності ви з легкістю перемістіть модуль на іншу територію;
 • універсальність - такі вироби підходять для ведення будь-якого бізнесу;
 • індивідуальний підхід - проект складається з урахуванням вимог клієнта.

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Сучасні малі архітектурні форми - це конкурентні будови, які допомагають у створенні вигідних умов для ведення бізнесу. Тому багато підприємців вибирають саме їх.

Особливості технології будівництва МАФ

Наша команда орієнтована на результат. Тому нами використовується каркасна технологія будівництва МАФ, із застосуванням болтових з'єднань і обшивкою з сендвіч-панелей або профнастилу. Вони стійкі до факторів навколишнього середовища, добре зберігають тепло, а також радують стильним дизайном.

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

У компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" виробництво виконується за такою схемою:

 • надходження замовлення від клієнта;
 • огляд місця, де буде розташовуватися будову;
 • складається типовий проект МАФ;
 • підготовка будматеріалів;
 • швидке будівництво, що включає зовнішню і фінішну обробку;
 • презентація покупцеві.

Ми дбаємо про комфорт співробітників, які працюватимуть в такій споруді. Тому конструкції можуть доповнюватися якісної електропроводкою, утепленими стінами, підлогою з гідроізоляцією, а також металопластиковими вікнами і дверима.

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Хочете купити готовий МАФ? Звертайтеся! Кваліфікованим менеджери нашої фірми допоможуть підібрати оптимальне рішення.

Плюси будівництва МАФ під ключ в #Україні

У нашій компанії легко замовити індивідуальне і типове проектування. Вибираючи будівництво МАФ під ключ, ви оціните такі переваги:

 • все включено - ніяких зайвих турбот і витрат при зведенні ларька або торгового ряду;
 • оперативність - виготовлення і монтаж павільйону проводяться строго в обумовлений час;
 • економія - ціна послуги і використовуваних матеріалів відрізняється лояльністю;
 • контроль на всіх етапах - фахівці постійно проводять моніторинг якості;
 • мобільність - при необхідності, готовий кіоск легко перевезти на іншу територію;
 • повна комплектація - інтер'єр може доповнюватися необхідним обладнанням.

Теперь ведение бизнеса становится простым и менее затратным.

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Як замовити виготовлення МАФ від компанії "тепло і Затишок у Вашому Домі"

Приступити до співпраці нескладно! Щоб будівництво МАФ (ів) почалося, слід виконати такі прості дії:

 • дзвінок в компанію "Тепло та Затишок у Вашому Домі" або заповнення форми зворотного зв'язку на сайті;
 • менеджер передзвонить, уточнить деталі і запропонує безкоштовне складання проекту ларька, павільйону або торгового ряду;
 • визначення площі та поверховості будівлі - це ключовий момент, без якого почати проектування і подальше виготовлення МАФ (ів) неможливо;
 • укладення договору - тут вказуються всі нюанси, включаючи терміни, використовувані комплектуючі та вартість об'єкта під замовлення;
 • оперативне виготовлення матеріалів;
 • монтаж, оздоблення приміщення;
 • презентація - на цьому етапі підписується акт, і продаж кіоску завершується.

З нами виробництво МАФ (ів) стає простим і швидким. Оцініть якісні та недорогі моделі, які відрізняються мобільністю. Економте разом з нами.

Часті питання про МАФи

Budivnytstvo KOMERTSIYNYKH OB'YEKTIV Modulʹni Shvydke

Наскільки в них тепло взимку?

Одне з основних переваг каркасного будівництва Кривий Ріг - це конструктив, при якому утеплювач займає всю товщину стіни. Для утеплення кіосків ми використовуємо 100мм або 150мм базальтової вати. Що більше, ніж достатньо для комфортної цілорічної експлуатації приміщення в нашому кліматі.

На що встановлюються такі приміщення?

Ми використовуємо полегшену конструкцію, яка не вимагає капітального фундаменту. Залежно від габаритів приміщення і особливостей майданчика для установки для фундаменту можна використовувати:

 • металеві пластини
 • бордюрні блоки
 • ФБС блоки
 • гвинтові палі і геошурупи.

Чи готові МАФи в наявності?

Ми підходимо індивідуально до кожного нашого клієнта і робимо приміщення під замовлення. Щоб вони ідеально відповідали потребам і побажанням клієнта.

Термін виготовлення малих архітектурних форм?

Залежно від розміру і особливостей проекту, а також завантаженості виробництва на момент замовлення - терміни можуть варіюватися. В середньому виготовлення торгового павільйону або кіоск до повної готовності займає до 2-х місяців.

Зовнішня і внутрішня обробка МАФів і ларьків

Наша організація предлгает тільки технічно грамотні рішення. Тому наша продукція відрізняється надійністю, стійкістю до перепадів температур і підвищеної вологості, і економічністю.

Наружная отделка выполняется с помощью листов профнастила и/или сендвич-панелей. Эти компоненты легко поддаются обработке и не накладывают дизйнерских ограничений. Обработка интерьера зависит от пожеланий заказчика. Мы воплотим ваши идеи по планировке, возведению перегородок и полок, подключению коммуникаций и т. д. Также возможна комплектация дополнительным оборудованием.

Доставка МАФ на місце установки

Збірка ларьків виконується на виробництві. Тому доставка МАФ Кривий Ріг здійснюється вже в завершеному вигляді. Для цього використовується спецтранспорт, а сам кіоск надійно фіксується в кузові. Така транспортування актуальна для невеликих павільйонів і т. Д.

Якщо ж малі архітектурні форми мають збільшену площу, то перевезення МАФ виконується окремими модулями. При цьому монтаж торгового ряду здійснюється на підготовленому майданчику.

Заказчику на заметку: мы придерживаемся такой технологии, чтобы повысить уровень надежности. Ведь на производстве задействованы квалифицированные специалисты. Они выполняют все технические процессы и контролируют качество установки и соединений. С компанией "Тепло и Уют в Вашем Доме" вы получаете эффективный результат по приятной цене.

Вартість будівництва МАФ будь-якої складності

Наша компанія Кривий Ріг об'єднує знання, досвід і передові технології. Тому у нас легко купити МАФ різних типів. Їх ціна може залежати від багатьох факторів:

 • планування;
 • площа і поверховість;
 • особливості виробництва матеріалів;
 • наявність додаткового обладнання;
 • дальність доставки по Україні;
 • складність підключення комунікацій;
 • продаж готових рішень під ключ або індивідуальне проектування.

З компанією "Тепло та Затишок у Вашому Домі" вартість будівництва #МАФ завжди залишається Приємною. Ми обговорюємо деталі, а досвідчені інженери допоможуть здешевити конструкцію без шкоди для якості. Насолоджуйтесь бажаним результатом без зайвих витрат разом з нами.

✔Телефонуйте☏до нас вКомпанію➳"Тепло та Затишок у Вашому Домі" місто КривийРіг вже Зараз, і Ми з РадістюВідповімо на Всі Питання які Цікавлять Вас☞0980139049Sergei Vasilyevich Viber/WhatsApp

Наш сайт:https://remont-kr.zakupka.com

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Вид послуги
виготовлення, монтаж, ремонт, тех. обслуговування
Типи виробів і конструкцій
технологічні, будівельні, побутові, спеціальні
Види виробів і конструкцій
вишки, башти, опори ЛЕП, щогли, дитячі майданчики, ємності, резервуари, каркаси, легкі металоконструкції, будівлі, сходи, металоконструкції для храмів, мости, сміттєві контейнери, урни, нестандартні металовироби, огороджувальні елементи, печі, котли, будівельні модулі, труби, водоводи, шафи, сейфи, стелажі, автомобільні навіси, автопарк підприємства, інше
Матеріал
залізо, металочерепиця, нержавіюча сталь, полікарбонат, сталь
Спосіб доставки
кур'єрська служба, самовивіз, транспортна компанія