Договір про В'язання Собак Пітбуля Кобеля з Сучкою
Договір про В'язання Собак Пітбуля Кобеля з Сучкою ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
Кривий Ріг

Договір про В'язання Собак Пітбуля Кобеля з Сучкою

У вибране
Замовити дзвінок
1 234
Контактна інформація
Телефони
(098) 013-90... показати
Skype
Адреса
50002, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, Лермонтова 22А, (Лермонтова 22А) на мапі
Філії
Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обл.
Криворожстали 12 (Криворожстали 12)
(096) 751-89... показати

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

#Договір про #В'язання #собак #Пітбуля #Кобеля з #Сучкою

Фінансові Розрахунки за В'язку не регулюються законом України, тому укладення договору дозволяє власнику пса Пітбуля місто Кривий Ріг отримати оплату за послугу з власника суки навіть, якщо останній відмовляється виконувати свої обов'язки. Договір наділений юридичною силою і його складання дозволяє уникнути конфліктних ситуацій, а так само спростити процес розгляду спорів у суді.
Завантажити договір можна тут

договір про вязку

Тому крім акта в'язки доцільно укладати Договір про в'язанні собак Птбуля Суки з псом, з докладним описом умов, в тому числі умов оплати. Укладати договір про в'язанні собак Кривий Ріг не обов'язково, але якщо мова йде про серйозне розведенні собак, в в'язанні беруть участь породисті особини, то висновок двостороннього договору є необхідністю. В іншому випадку часто виникають конфлікти через оплату. При усному угоді власники псів вимагають передоплату, але в разі невдалої в'язки не повертають грошову суму власнику суки, при цьому пропонуючи провести повторну в'язку за додаткову плату.

вязка собак

Без передоплати і без договору власники псів погодяться на в'язку тільки зі знайомими людьми, яким можна довіряти і їх можна зрозуміти, адже ніхто не хоче бути обдуреним. Важливим є пункт, присвячений умовам оплати аліментних щеням. Повна вартість в'язки залежить від кількості цуценят в посліді до актіровкі, або визначається заздалегідь, якщо вноситься передоплата. Зазвичай у разі народження 4-х і більше цуценят власник суки виплачує власнику пса 100% вартість в'язки, при народженні 3-х цуценят - 75%, при народженні 2-х цуценят - 50%, а одного цуценя - 25% або організовується повторна в'язка.

вязка собак кривий ріг

Якщо власник пса в якості оплати хоче цуценя, а в посліді до актіровкі тільки одне маля, то замість цуценя віддається грошова сума. Крім умов вартості і розрахунку в договорі вказуються терміни в'язки, можливі варіанти повторної в'язки, додаткові умови. У предметі договору вказуються дані про пса і суку, їх власників.

теги: договір про вязку, вязка собак

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Вид питомника
питомник собак
Послуги
продажа животных, вязка, помощь при вязках, консультации, кураторство