+380 (98) 01... показати
Договір про В'язання Собак пітбуля Кобеля з сучків
Договір про В'язання Собак пітбуля Кобеля з сучків ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
Кривий Ріг

Договір про В'язання Собак пітбуля Кобеля з сучків

У вибране
Замовити дзвінок
1 234 ₴
Контактна інформація
Телефони
+380 (98) 01... показати
Telegram
Skype
Адреса
50000, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, вулиця Дніпропетровське шосе, 8, 33, (Лермонтова 22А) на мапі
Філії
Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обл.
Криворожстали 12 (Криворожстали 12)
+380 (96) 75... показати

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

#Договір про #В'язання #собак #Пітбуля #Кобеля з #Сучкою

Фінансові Розрахунки за В'язку не регулюються законом України, тому укладення договору дозволяє власнику пса Пітбуля місто Кривий Ріг отримати оплату за послугу з власника суки навіть, якщо останній відмовляється виконувати свої обов'язки. Договір наділений юридичною силою і його складання дозволяє уникнути конфліктних ситуацій, а так само спростити процес розгляду спорів у суді.
Завантажити договір можна тут

договір про вязку

Тому крім акта в'язки доцільно укладати Договір про в'язанні собак Птбуля Суки з псом, з докладним описом умов, в тому числі умов оплати. Укладати договір про в'язанні собак Кривий Ріг не обов'язково, але якщо мова йде про серйозне розведенні собак, в в'язанні беруть участь породисті особини, то висновок двостороннього договору є необхідністю. В іншому випадку часто виникають конфлікти через оплату. При усному угоді власники псів вимагають передоплату, але в разі невдалої в'язки не повертають грошову суму власнику суки, при цьому пропонуючи провести повторну в'язку за додаткову плату.

вязка собак

Без передоплати і без договору власники псів погодяться на в'язку тільки зі знайомими людьми, яким можна довіряти і їх можна зрозуміти, адже ніхто не хоче бути обдуреним. Важливим є пункт, присвячений умовам оплати аліментних щеням. Повна вартість в'язки залежить від кількості цуценят в посліді до актіровкі, або визначається заздалегідь, якщо вноситься передоплата. Зазвичай у разі народження 4-х і більше цуценят власник суки виплачує власнику пса 100% вартість в'язки, при народженні 3-х цуценят - 75%, при народженні 2-х цуценят - 50%, а одного цуценя - 25% або організовується повторна в'язка.

вязка собак кривий ріг

Якщо власник пса в якості оплати хоче цуценя, а в посліді до актіровкі тільки одне маля, то замість цуценя віддається грошова сума. Крім умов вартості і розрахунку в договорі вказуються терміни в'язки, можливі варіанти повторної в'язки, додаткові умови. У предметі договору вказуються дані про пса і суку, їх власників.

теги: договір про вязку, вязка собак

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Вид розплідника
розплідник собак
Послуги
продаж тварин, в'язка, допомога при в'язках, консультації, кураторство