+380 (98) 01... показати
Оплата кобеля за в'язки пітбуля з сучків
Оплата кобеля за в'язки пітбуля з сучків ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
Кривий Ріг

Оплата кобеля за в'язки пітбуля з сучків

У вибране
Замовити дзвінок
1 234 ₴
Контактна інформація
Телефони
+380 (98) 01... показати
Telegram
Skype
Адреса
50000, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, вулиця Дніпропетровське шосе, 8, 33, (Лермонтова 22А) на мапі
Філії
Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обл.
Криворожстали 12 (Криворожстали 12)
+380 (96) 75... показати

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

#Оплата #Кобелю за #В'язку #Пітбуля з #Сучкою

оплата кабелю пітбулю за в'язку

Якщо Ви місто Кривий Ріг, Вибрали для Вязки своєї ПітБулочкі, Кобеля Піта, Вам потрібно Домовитися з його Власником про Оплату $ Заздалегідь. Оплата Послуги за злучку собак кобеля американського пітбультер'єра з сучкою пітбультерьершей проводиться в День Вязки. Безкоштовна Перевязка/в разі пустовки/можлива Тільки, якщо Сука Пред'явлено Власнику Кобеля Пітбуля на 57-62 день з моменту в'язки.

krivoi_rog пітбулю оплата за в'язку

Безкоштовна/повторна/в'язка проводиться тільки один раз і саме з тієї сукою, яка в'язалася в Попереднього разу. Повторна в'язка не проводиться, якщо народився один щеня або в зв'язку з неблагополучними пологами сталася загибель цуценят.

пітбулю оплата за в'язку

Якщо контрольна в'язка питбулей не відбулася з вини власника пса, а після в'язки сука виявилася порожньою (тобто запліднення не відбулося) - він повинен абсолютно безкоштовно надати свого пітбуля кобеля для в'язки цієї суки в наступний період полювання.

кривий ріг пітбулю оплата за в'язку

Але якщо винуватцем скасування контрольної в'язки питбулей став господар суки, а сука не завагітніла, він не має права пред'являти претензії з цього приводу власнику пса.

питбуль кривой рог

Є два основні варіанти оплати кабелю за В'язку:

Гроші - якщо ви оплачуєте в'язку вже після продажу цуценят, то оплата становить 1/5 від продажної вартості всіх цуценят. Але можна оплатити в'язку відразу - в цьому випадку сума зменшиться в 2-3 рази. Ціна залежить від племінних якостей і титулів як пса, так і суки ... а також і від нахабства господаря.

пітбулю оплата за в'язку кривий ріг

Аліментний щеня - якщо в посліді буде 2 або більше цуценят, власник пса може взяти собі одного у віці двох місяців.

Власник пса не повинен допускати інших в'язок безпосередньо перед запланованою вами. Він у відповіді за суку, яка на час в'язки знаходиться у нього.

пітбулю оплата за в'язку krivoi_rog

У Європі ситуація трохи інша: там суку в'яжуть один раз, і оплату в разі незаплідненої суки не повертають, пояснюючи це ризиком, на який свідомо йде власник суки. Але все люди розуміють, і часто погоджуються пов'язати повторно або безкоштовно, або за півціни.

теги: оплата кабелю пітбулю за в'язку, пітбулю оплата за в'язку

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Вид розплідника
розплідник собак
Послуги
продаж тварин, в'язка, допомога при в'язках, консультації, кураторство

Подібні послуги