Оплата Кобелю за В'язку Пітбуля з Сучкою
Оплата Кобелю за В'язку Пітбуля з Сучкою ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
Кривий Ріг

Оплата Кобелю за В'язку Пітбуля з Сучкою

У вибране
Замовити дзвінок
1 234
Контактна інформація
Телефони
(098) 013-90... показати
Skype
Адреса
50002, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, Лермонтова 22А, (Лермонтова 22А) на мапі
Філії
Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обл.
Криворожстали 12 (Криворожстали 12)
(096) 751-89... показати

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

#Оплата #Кобелю за #В'язку #Пітбуля з #Сучкою

оплата кабелю пітбулю за в'язку

Якщо Ви місто Кривий Ріг, Вибрали для Вязки своєї ПітБулочкі, Кобеля Піта, Вам потрібно Домовитися з його Власником про Оплату $ Заздалегідь. Оплата Послуги за злучку собак кобеля американського пітбультер'єра з сучкою пітбультерьершей проводиться в День Вязки. Безкоштовна Перевязка/в разі пустовки/можлива Тільки, якщо Сука Пред'явлено Власнику Кобеля Пітбуля на 57-62 день з моменту в'язки.

krivoi_rog пітбулю оплата за в'язку

Безкоштовна/повторна/в'язка проводиться тільки один раз і саме з тієї сукою, яка в'язалася в Попереднього разу. Повторна в'язка не проводиться, якщо народився один щеня або в зв'язку з неблагополучними пологами сталася загибель цуценят.

пітбулю оплата за в'язку

Якщо контрольна в'язка питбулей не відбулася з вини власника пса, а після в'язки сука виявилася порожньою (тобто запліднення не відбулося) - він повинен абсолютно безкоштовно надати свого пітбуля кобеля для в'язки цієї суки в наступний період полювання.

кривий ріг пітбулю оплата за в'язку

Але якщо винуватцем скасування контрольної в'язки питбулей став господар суки, а сука не завагітніла, він не має права пред'являти претензії з цього приводу власнику пса.

питбуль кривой рог

Є два основні варіанти оплати кабелю за В'язку:

Гроші - якщо ви оплачуєте в'язку вже після продажу цуценят, то оплата становить 1/5 від продажної вартості всіх цуценят. Але можна оплатити в'язку відразу - в цьому випадку сума зменшиться в 2-3 рази. Ціна залежить від племінних якостей і титулів як пса, так і суки ... а також і від нахабства господаря.

пітбулю оплата за в'язку кривий ріг

Аліментний щеня - якщо в посліді буде 2 або більше цуценят, власник пса може взяти собі одного у віці двох місяців.

Власник пса не повинен допускати інших в'язок безпосередньо перед запланованою вами. Він у відповіді за суку, яка на час в'язки знаходиться у нього.

пітбулю оплата за в'язку krivoi_rog

У Європі ситуація трохи інша: там суку в'яжуть один раз, і оплату в разі незаплідненої суки не повертають, пояснюючи це ризиком, на який свідомо йде власник суки. Але все люди розуміють, і часто погоджуються пов'язати повторно або безкоштовно, або за півціни.

теги: оплата кабелю пітбулю за в'язку, пітбулю оплата за в'язку

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Вид питомника
питомник собак
Послуги
продажа животных, вязка, помощь при вязках, консультации, кураторство

Подібні послуги