Громадський Мобільний Туалет W / C Виготовлення БіоТуалеті Класу Люкс

Громадський Мобільний Туалет W / C Виготовлення БіоТуалеті Класу Люкс

Громадський Мобільний Туалет W / C Виготовлення БіоТуалеті Класу Люкс від компанії Тепло та Затишок у Вашому Будинку - фото 1
55 555 ₴
Кривий Ріг

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

#Громадський #Мобільний #Туалет W/C #Виготовлення #Біотуалети #Класу #Люкс

Громадський туалет місто Крівий Ріг є складовою частиною будь-якого міста як в частині форми, так і функціональності. Отдельностоящие будівлі громадських туалетів від "Тепло та Затишок у Вашому Будинку" є результатом багаторічної дослідницької роботи, а також десятиліть випробувань на практиці.

Всі наші будівлі призначені для інтенсивного використання і поставляються в антивандальному виконанні. У той же час їх інтер'єр є приємним і комфортабельним. Зручні функції автоматичного змиву і безконтактні модулі миття і сушки рук є невід'ємною частиною конструкції.

Громадський Мобільний Туалет

Ще однією важливою частиною туалетів від "Тепло та Затишок у Вашому Будинку" є їх зовнішній дизайн. Чи хочете Ви, щоб Ваш туалет вписався в архітектуру міста або, навпаки, виділявся, ми готові запропонувати варіанти.

"Тепло та Затишок у Вашому Будинку" виробляє туалети, придатні для використання всіма категоріями відвідувачів відповідно до місцевих стандартів.

Правила проектування громадських санвузлів.

Громадський туалет місто Кривий Ріг, який внаслідок упущень при проектуванні незручний для користування або в якому передбачено недостатня кількість санітарно-технічних приладів та для відвідування якого людям доводиться довго чекати своєї черги, здатний зіпсувати найприємніші враження від відвідування громадського місця або будівлі, в якому він розташований. Саме тому в останні роки облаштування громадських туалетів в різних країнах приділяється пильна увага. Основною особливістю громадських туалетів, яку потрібно враховувати при проектуванні, є їх висока відвідуваність (трафік).

Основні вимоги, що пред'являються до громадських туалетів:

чисті і сухі;

добре вентильовані;

прості в обслуговуванні;

мати ретельно продуману планування;

бути доступними і зручними для маломобільних груп населення.

Планування туалету

При плануванні громадських санвузлів необхідно враховувати ергономіку. На відміну від приміщень індивідуальних санвузлів в громадських санвузлах необхідно враховувати не тільки простір, займане сантехнічними приладами і необхідну відвідувачам туалету для зручного користування ним, але також брати до уваги, що потрібно місце для розміщення особистих речей відвідувачів. Це особливо важливо в таких будівлях, як вокзали і аеропорти, де у людини може бути багаж значного розміру, наприклад валізу.

Розміщення сантехнічних приладів в порядку їх використання спрощує переміщення людей в межах туалету і зменшує відстань, пройдену відвідувачами санвузла.

Такі планування, при яких у туалетів єдиний вхід / вихід, можуть бути зручні тільки в тому випадку, якщо шляху відвідувачів не перетинають один одного і головний вхід досить широкий. Відмова від основної вхідних дверей в громадський туалет не тільки допомагає поліпшити вентиляцію в ньому, але також вважається вдалим рішенням з точки зору гігієни, так як у відвідувачів відсутня необхідність після миття рук стикатися з дверними ручками.

Кабінки, пісуари і дзеркала не повинні розташовуватися в прямій зоні видимості тих, хто проходить повз головний вхід в туалет. Наприклад, двері можуть бути замінена зміщеним вхідним лабіринтом, який блокує можливість прямої видимості санвузла ззовні, але дозволяє влаштувати простий і швидкий доступ в приміщення санвузла.

При виборі місць розташування кабінок для маломобільних груп населення слід враховувати, що вони не повинні бути занадто віддалені від входу в туалет.

БіоТуалети Класу Люкс

Кращим вибором для суспільних санвузлів є використання приладів з інфрачервоними датчиками, їх застосування дозволяє безконтактно включати сантехприлади, тим самим покращуючи санітарно-гігієнічні показники громадського санвузла. Також арматура з датчиками відноситься до водозберігаючих. Розташування доступних туалетів не повинно бути занадто віддаленим від Основної зони туалету.

Для громадських санвузлів слід вибирати до установки антивандальне обладнання і передбачати приховану прокладку труб і електричних приводів приладів. У той же час слід пам'ятати, що навіть антивандальне обладнання в досить короткий термін прийде в непридатність в тому випадку, якщо не проводити його своєчасне обслуговування.

Співвідношення сантехприборов в чоловічих і жіночих туалетах рекомендується приймати 3/5, наприклад: один унітаз і два пісуари - для чоловіків, п'ять унітазів - для жінок.

Наскільки це можливо виходячи з планування туалету, сантехнічне обладнання, таке як унітази і пісуари, має бути встановлено поруч один з одним, це дозволить скоротити кількість прокладаються трубопроводів.

Всі громадські туалети рекомендується обладнати механічною вентиляцією, встановивши в них витяжний вентилятор.

Освітлення таулету

Добре спроектована система освітлення економить електроенергію і покращує зовнішній вигляд туалету. Темне, погано освітлене приміщення громадського туалету може створити враження, що туалет недостатньо чистий. Слід створити продумане освітлення для громадського туалету.

Мобільний Туалет

Природне освітлення може використовуватися, щоб допомогти створити більш м'яку, дружнє середовище для відвідувачів туалету. Також природне освітлення дозволить досягти економії електроенергії. У зоні умивальників і пісуарів мінімальний рівень освітленості, що дозволяє відвідувачам комфортно користуватися сантехприладами, а також обслуговуючому персоналу проводити прибирання і очищення.

Рекомендовано вибирати для суспільних санвузлів лампи з теплим спектром світла, це дозволяє створити в санвузлі більш комфортну обстановку, що за результатами досліджень дозволяє досягти більш дбайливого ставлення користувачів до обладнанню, встановленому в громадських туалетах.

Також в санвузлах необхідно передбачати аварійне освітлення, щоб в разі відключення основного освітлення, відвідувачі могли безперешкодно покинути туалет.

Облицювальні матеріали туалету

Використовувані в громадських туалетах матеріали повинні бути міцними, вологостійкість і стійкими до вандалізму.

В основному слід уникати застосування таких матеріалів, які необхідно фарбувати, і віддавати перевагу таким матеріалам, як керамічна плитка, пластикові панелі і іншим. Поверхні з таких матеріалів легко піддаються очищенню. Тому вибір таких матеріалів можна віднести до водозберігаючим заходам поряд із застосуванням арматури, оснащеної інфрачервоними датчиками, так як на прибирання в таких санвузлах буде витрачатися меншу кількість води в порівнянні з санвузлами, облицьованими іншими матеріалами.

Поверхня підлоги повинна бути виконана з водонепроникних і неслизькою матеріалів. Приклади хорошого вибору матеріалів.

  1. Пол.

Нескользящая керамічна плитка, натуральний камінь, однорідна плитка, терраццо (іт. Terrazzo) - різновид безшовного мозаїчного статі. Виготовляється з таких матеріалів, як вапно і її похідних (цемент), з додаванням каменю, мармуру, скла та інших матеріалів дрібних, середніх і великих фракцій.

  1. Стіни.

Керамічна плитка, натуральний камінь, нержавіюча сталь, емальовані сталеві, алюмінієві і пластикові панелі, скляні блоки.

  1. Стеля.

Плити з мінерального волокна, волокниста штукатурка, алюмінієві панелі або смуги.

Ретельно підібрані і довговічні матеріали скорочують час, що витрачається на прибирання та обслуговування. Також матеріали повинні бути стійкі до стирання, щоб витримати навантаження від великої кількості відвідувачів і часті прибирання.

Для зручності обслуговування рекомендується використовувати для стін і підлоги плитки великого розміру - не менше 100 × 200 мм.

Стіни в межах 610 мм пісуарів і туалетів повинні мати гладку, тверду, невбираючі поверхню до висоти 1219 мм над підлогою. І за винятком конструкційних елементів тип матеріалів, використовуваних в таких стінах, повинен бути стійким до вологи.

Найбільш поширений тип стельових покриттів включає в себе силікатну плиту з кальцію і підвісні стельові плитки. Якщо труби, повітроводи або вентилятори розташовані в застельовому просторі, то підвісні плитки дозволять отримати легкий доступ для обслуговування, а в разі ремонту такі плитки легко замінити.

Плити з силікату кальцію краще підходять для монтажу стелі в таких місцях, де доступ до застельовий простору не потрібно. При проведенні косметичного ремонту стельового покриття набагато дешевше буде перефарбувати дошку силікату кальцію, ніж замінити стельову плитку.

Санітарно-технічне обладнання

Все пісуари повинні бути забезпечені змивним клапаном з сенсорним управлінням в поєднанні з ручною корекцією. Зливний клапан з сенсорним управлінням для пісуара є клапан з електронікою, яка автоматично приводиться в дію для подачі заданої кількості води після кожного використання (не більше 1,5 літра води на змив).

Ручна корекція пісуарів - це вбудована функція в змивному клапані з сенсорним управлінням пісуара, що дозволяє користувачеві вручну активувати негайний змив пісуара натисканням кнопки. Коли використовується кнопка, функція ручної корекції переопределяет роботу датчика і одноразово зливає тільки заданий обсяг води (не більше 1,5 літра води на змив), навіть якщо кнопка продовжує утримуватися.

Для обслуговування дітей в громадських санвузлах повинні бути встановлені пісуари на зручній дитині висоті.

В якості додаткового удосконалення для підтримки під пісуарами сухій поверхні рекомендується в підлозі влаштовувати дренажні решітки.

Все більшої популярності набувають безводні пісуари. Принцип дії пісуарів, які не підключені до водопостачання, полягає в тому, що на його дно поміщається гель або встановлюється спеціальна мембрана, які діє як гідрозатвор. Такий тип пісуарів економить значну кількість води.

Унітази переважно повинні бути настінними, так як це значно полегшує прибирання туалетів. З тією ж метою перегородки між кабінками рекомендується не опускати до рівня підлоги.

Слід уникати установки у всіх кабінках підлогових унітазів (чаша Генуя), так як це буде перешкоджати тому, щоб задовольнити потреби різних демографічних груп і людей похилого віку, для яких важко використовувати такий вид санітарно-технічного обладнання. Кабінки, обладнані підлоговими унітазами, повинні розташовуватися далі від входу, ніж кабінки зі звичайними унітазами.

Унітази рекомендується встановлювати також зі змивними автоматичними клапанами. Клапан, що змиває з сенсором WC є клапан з електронним пристроєм управління, яке автоматично приводиться в дію для подачі заздалегідь заданої кількості води (не більше 4,5 літра води на змив після кожного використання).

Умивальники повинні бути досить великими. Мінімальний розмір чаші умивальника: довжина 500 мм, ширина 400 мм. Умивальник не повинен розташовуватися ближче ніж на 450 мм від його центру до будь-якої бічної стінки.

Використання плоскодонних умивальників не рекомендується. Конструкція таких умивальних раковин не дозволяє ефективно змивати бруд і сміття в зливних трубах.

Глибина умивальників повинна бути достатньою, щоб запобігти розбризкування води під час використання і щоб уникнути попадання на відвідувача. Всі крани умивальників повинні бути такими, що зачиняються механічного або сенсорного типу з затримкою спрацьовування.

Якщо є більше одного умивальника, то принаймні один повинен бути встановлений на рівні, придатному для використання дітьми.

У чоловічих і жіночих туалетах повинно бути передбачено як мінімум одне дитяче крісло в туалетній кабінці, причому на двері кабінки має бути позначена наявність дитячого крісла.

У жіночому туалеті має бути передбачено не менше одного пісуара, встановленого за перегородкою, для дітей чоловічої статі в супроводі їх жінок-батьків або інших осіб.

У чоловічих і жіночих туалетах повинен бути передбачений мінімум один унітаз для дітей.

Всі трубопроводи повинні бути прокладені приховано за винятком остаточних підключень до санітарно-технічного устаткування. Труби, розташовані відкрито, повинні бути хромованими. Для запобігання зворотному потоку сантехнічну арматуру рекомендовано оснащувати зворотними клапанами. Вся арматура повинна ставитися до водоеффектівному типу.

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Вид послуги
виготовлення, монтаж, ремонт, тех. обслуговування
Типи виробів і конструкцій
технологічні, будівельні, побутові, спеціальні, модульні
Види виробів і конструкцій
вишки, башти, опори ЛЕП, щогли, дитячі майданчики, ємності, резервуари, каркаси, легкі металоконструкції, будівлі, сходи, металоконструкції для храмів, мости, сміттєві контейнери, урни, нестандартні металовироби, огороджувальні елементи, печі, котли, будівельні модулі, труби, водоводи, шафи, сейфи, стелажі, автомобільні навіси, автопарк підприємства, інше
Матеріал
алюміній, бронза, дюралюміній, залізо, золото, латунь, мідь, металочерепиця, нержавіюча сталь, олово, платина, полікарбонат, срібло, сталь, титан, чавун, інші сплави
Спосіб доставки
самовивіз, транспортна компанія, транспортом виробника