Противагу в Розсувних Воротах ##от компании## Тепло та Затишок у Вашому Будинку - ##фото## 1
Кривий Ріг

Противагу в Розсувних Воротах

У вибране
Замовити дзвінок
5 555 ₴
Контактна інформація
Телефони
+380 (98) 01... показати
Skype
Адреса
50002, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, Лермонтова 22А, (Лермонтова 22А) на мапі
Філії
Днепропетровская обл.
Днепропетровская обл.
Криворожстали 12 (Криворожстали 12)
+380 (96) 75... показати

Опис

Замовивши Товари/Послуги в Нашій Компанії, Ви Отримаєте Щире Ставлення, Оптимальні Ціни і Якісно Надані Послуги Будь-Якої Складності. Місія Нашої Компанії - Поліпшити Якість Життя Кожного Клієнта.

☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Розрахунок #противаги в Розсувних Воротах Дуже Важливий Момент Роботи Послуги Кривий Ріг Недорого. Після визначення габаритів отвору воріт місто Кривий Ріг слід з'ясувати, якого розміру буде #противагу.

противагу в воротах

Цей параметр необхідний для розрахунку фундаменту відкатної конструкції. Визначити показник можна за простою формулою. Необхідно розділити довжину отвору на 2. При ширині 6 м противагу повинен мати довжину 3 м. У процесі складання проекту воріт враховують величину дорожнього просвіту. Він визначає, яким буде відстань від нижньої кромки воріт до поверхні землі. Рекомендована величина - 10-15 см. Однак на просвіт впливає і висота фундаменту, а також розміри балки і висота кареток.

розсувні ворота противагу

теги: противагу в воротах, розсувні ворота противагу

Колектив Компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Прагне Діяти, Як Одеально Налагоджений Механізм, Де Кожен Чітко Розуміє і Точно Виконує Свої Завдання, Забезпечуючи Загальний Бездоганний Результат! Компанія "Тепло та Затишок у Вашому Домі" Пропонує Вам Свої Професійні Послуги, Доброзичливий Колектив Нашої Компанії, Чекає Саме Вашого Дзвінка!

(098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich

Характеристики

Виды ворот
откатные